«Επέτειος Πολυτεχνείου»

Αγαπητοί Γονείς & Κηδεμόνες,
Σύμφωνα με το υπ' αρ.Φ.7/ΦΜ/199148 /Δ1/17-11-2017 έγγραφο της Γεν. Δ/νσης Σπουδών Π.Ε. & Δ.Ε. του ΥΠΠΕΘ, το οποίο αφορά στην υλοποίηση εορταστικών εκδηλώσεων για την Επέτειο του Πολυτεχνείου, σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο μας που δε λειτούργησε στις 17-11-2017 λόγω καιρικών συνθηκών, θα διαθέσει 2 διδακτικές ώρες την Τρίτη 21-11-2017 προκειμένου να πραγματοποιήσει τις εν λόγω εορταστικές εκδηλώσεις. Πιο συγκεκριμένα προσκαλούνται οι γονείς της Δ΄τάξης (και των 2 σχολείων) στις 11:45΄ στην αίθουσα εκδηλώσεων για να παρακολουθήσουν την εορταστική εκδήλωση των μαθητών της Δ΄τάξης για την επέτειο του Πολυτεχνείου.

Δημήτρης Β. Γκελαμέρης